Ombud och förbundsstyrelse

Hitta genom avdelning



Förbundsstyrelsen
Anders Ferbe
Anna Fernebro
Bert Johansson
Berth Thulin
Bjarne Rasmussen
Carita Spångberg
Christer Persson
Hans-Åke Mårtensson
Ingemar Andersson
Jan Nilsson
Jenny Påhlsson Andersson
Lea Skånberg
Lena Fornstedt
Lis Erixon
Mikael Sällström
Monica Benjaminsson
Veli Pekka Säikkälä
Förbundsstyrelsen, adj.
Maria Bäckström
Ulf Andersson
Yvonne Kindström
Avdelning 1 Malmfälten
Beatrice Agerlind Ingman
Emilia Töyrä
Lina Nyberg
Mikaela Lind
Niklas Eriksson
Roger Norman
Tomas Nordmark
Avdelning 2 Norrbotten
Heino Wahter
Karin Lindgren
Lennart Thörnlund
Mats Bäcklund
Mikael Larsson
Tomas Karlsson
Torgny Lundmark
Avdelning 3 Norra Västerbotten
Albert Vonkavaara
Jan Marklund
Jimmy Faltin
John Scheutz-Nilsson
Roland Antonsson
Sara Strömberg
Avdelning 4 Södra Västerbotten
Carola Andersson
Christer Eriksson
Gunnar Pettersson
Hans Andersson
Martin Berglund
Åsa Dahlsten
Avdelning 5 Höga Kusten
Barbro Brix
Birgitta Petersson
Lennart Önblad
Martin Böhlenius
Avdelning 6 Mellersta Norrland
Christer Håberg
Eleonor Lubell
Lars Sundin
Roger Kristofersson
Roger Lindell
Stefan Frölander
Avdelning 7 Södra Norrland
Andreas Wiström
Hans Svedberg
John Olov Erickson
Kjell Persson
Patrick Fästh
Simon Lindqvist
Avdelning 9 Västra Gästrikland
Agneta Strand
Farshid Ghaffarnejad
Johnny Fröjd
Marianne Sund
Patrik Lundqvist
Renate Almén
Avdelning 10 Dalarna
Anneli Norlin
Lars Halvarson
Malin Persson
Monica Enarsson
Per Svantes
Peter Ilar
Pär Unander
Avdelning 12 Uppland
Christian Aune
Håkan Ståhlberg
Jessica Smedjegård
Jonas Lennström
Linda Ekvall
Maria Östberg
Mikael Herrgård
Avdelning 13 Bergslagen
Anna Westerfors
Håkan Svensson
Jesper Andersen
Leif Westberg
Maria Andersson
Niclas Bergström
Patrik Sundin
Sven-Erik Källman
Tony Bölja
Avdelning 14 Värmland
Agneta Eklund
Ann-Kristin Axelsson
Jan Andersson
Lena Nilsson
L-G Blåvitt Elofsson
Lillemor Hulting
Per-Olov Ronacher
Rune Johansson
Stefan Åström
Tomas Holgersson
Avdelning 15 Stockholms län
Andreas Narkun
Catharina Hellerstedt
Dragan Mitrasinovic
Eva-Lena Lange
Johan Järvklo
Malena Danell
Maria Grehagen Hedberg
Maria Gustavson
Markku Sandelin
Michael Gustafsson
Per Svensson
Sait Mohammad Mbai
Stefan Leiding
Therese Jonsson
Zemka Curic
Avdelning 16 Mälardalen
Allan Sandström
Ann-Charlotte Palmqvist Lundblad
Caroline Holmstedt
Daniel Flodqvist
Eine Ikonen
Leif Eriksson
Leif Norkvist
Magnus Riikonen
Michael Wallbom
Robert Fredriksson
Sirpa Mäkipää
Susanne Malm
Tobias Hellberg Söderhäll
Tony Lundin
Vonna Rådeström
Avdelning 18 Örebro län
Beatrice Klarqvist
Börje Andersson
Elisabeth Sjögren
Mats Pettersson
Mårten Karlsson
Peter Wetterberg
Pia Ahlström
Robert Roos
Ronny Larsson
Tommy Kragh
Avdelning 19 Östra Värmland
Camilla Sånebo Hellman
Cristina Hjalmarsson
Jari Nevanoja
Johan Olsson
Mats Thomas Gren
Mikael Johansson
Palle Hansen
Avdelning 22 Sörmland
Anneli Färnqvist
Christoffer Ryder
Daniel Lönnqvist
Erika Larsson
Gerardo Vergara Gonzalez
Jimmy Gustavsson
Johan Lindvall
Stefan Larsson
Avdelning 26 Östergötland
Camilla Söderholm
Daniel Hellkvist
Erika Andersson
Gunnel Wilhelmsson
Göran Ulván
Hannu Hietala
Jasmin Cosic
Jenny Pettersten
Johan Sjöholm
Ludwig Fungmark
Magnus Andersson Lindwall
Magnus Pihl
Mikael Sääf
Niklas Aus
Sofia Parkko
Avdelning 27 Östra Skaraborg
Björn Lugn
Helena Almberg
Jan Hanna
Lars Ask
Lina Skoglund
Liselotte Lehnér
Marie Olsson
Martin Linnarsson
Per Granström
Avdelning 28 Västra Skaraborg
Camilla Johansson
Karl Wiktorsson
Marita Gustafsson
Mikael Hernborg
Nils Farken
Per-Agne Andersson
Poul Hansen
Avdelning 29 Norra Älvsborg
Dan Andersson
Dennis Ljunggren
Malin Edvardsson
Marie Freiholtz
Mikael Kullberg
Olof Eriksson
Tony Gustafsson
Avdelning 30 Bohuslän-Dal
Annika Josefson
Gunilla Nordberg
Mats Ilhällen
Patrik Andersson
Sandra Lindberg
Stefan Jansson
Tomas Stefan Svanberg
Avdelning 32 Höglandet
Aneth Amundson
Björn Thiele
Göran Häll
Isabelle Filipsson
Martin Wiberg
Ole Bak Mikkelsen
Avdelning 33 Vätterbygden
Annika Ögren
Bengt Landström
Bo Rothzén
Johan Florin
Johnny Wismén
Tobias Borgström
Avdelning 34 Borås
Cecilia Kochan
Christer Forsmark
Karin Berger
Kjell Fridäng
Magnus Persson
Marie Lindqvist
Monika Jonsson
Niclas Hillestrand
Robert Andersson
Simon Ryndal
Avdelning 36 Göteborg
Carlos Rebelo Da Silva
Dennis Adehög
Eivind Hörsdal Simonsen
Glenn Bergström
Henry Andersson
Ingegerd Andersson
Jessica Norberg
Karl-Henrik Rosberg
Katarina Frid
Khuanla Chalardyaem
Linda Jansson
Madlen Gunnarsson
Markus Hallèn
Martin Björkman
Martin Sunemar
Ove Holmström
Samir Ljutic
Sebastian Wessman
Steve Norrman
Tero Juhani Virtanen
Ulf Albinsson
Avdelning 37 Gotland
Kjell-Åke Wahlström
Linus Gränsmark
Avdelning 38 Östra Småland
Camilla Stridh
Fredrik Jonasson
Jenny Ilke Hjelm
Joakim Rylin
Leine Johansson
Mikael Johansson
Per-Erik Lyggemark
Pierre Tornedal
Avdelning 40 Västbo-Östbo
Anette Myrvold
Besim Matoshi
Djuro Vrsajkovic
Fredrik Johansson
Kajsa Gustavsson
Kenth Williamsson
Malin Hildinge Mickelsson
Susanne Andersson
Tom Honkala
Avdelning 41 Kalmarsund
Anders Randell
Jarkko Pekkala
Jens Hermansson
Simon Petersson
Avdelning 43 Kronoberg
Anders Bolin
Camilla Hallin
Marko Kosonen
Nathalie Folkunger
Stefan Jönsson
Stefan Pedersen
Tomas Blomster
Ulf Karlsson
Avdelning 44 Halland
Anders Friebe
Emma Åkesson
Göran Rickardsson
Jacob Dranvik
Lilli Istenes
Martin Eriksson
Morgan Fagerström
Peter Vencel
Avdelning 46 Blekinge
Annette Rydell
Fredrik Svensson
Ingvar Andersson
Jan Anders Lindfors
Lennie Håkansson
Petrus Eriksson
Pia Eklundh
Sabahudin Varenikic
Susanne Öhrn
Avdelning 47 Östra Skåne
Axel Olsson
Helena Nordh
Kent Johansson
Lars Olsson
Mikael Rosén
Avdelning 48 MittSkåne
Filberth Karlsson
Kent Holmer
Ronny Nilsson
Tanja Hedegård
Tommy Bengtsson
Avdelning 49 Nordvästra Skåne
Besnik Zeneli
Caroline Wegner
David Wasberger
Hans Berg
Karin Eriksson
Niklas Klang
Susanne Blid
Tony Petersson
Avdelning 51 Sydvästra Skåne
Bo Lindquist
Elvira Hadzimesinovic
Ferenc Kovacs
Gert Jakobsson
Jolanta Payne
Jörgen Persson
Lars-Eric Jönsson
Mikael Widéen
Roger Olsson
Vlasta Corduneanu